dentada-logo
page-title-bg

Hekİmlerİmİz

Şuayip AKIN dotted

Uzm. Dt. Şuayİp AKIN

Dr. Şuayip AKIN, 1984 yılında Afyonkarahisar'da doğmuştur. İlk öğrenimini Çeşme Namık Kemal İ.Ö. Okulunda, lise eğitimini ise Çeşme S. Sami Sarı Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 2008 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden başarıyla mezun olarak mesleğe adımını atmıştır. Birkaç yıl mesleğini özel klinikte icra ettikten sonra 2011 yılında Sağlık Bakanlığı bünyesine katılmıştır ve çeşitli kamu hastanelerinde görev yapmıştır.

2016 yılında Diş Hekimliği Uzmanlık sınavını Türkiye derecesiyle kazanıp Ortodonti dalında uzmanlık eğitimine başlamıştır. 2021 yılında uzmanlık eğitimini başarıyla tamamlayarak Ortodonti Uzmanı olarak hekimlik yapmaya hak kazanmıştır. 2021 yılında üniversite arkadaşı Diş Hekimi Buket Özer ile Seferihisarda Özel Teos Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurmuştur.

Dr. Şuayip AKIN Seferihisar'da hizmet veren ilk ve tek Ortodonti Uzmanıdır.

Buket ÖZER dotted

Dt. Buket ÖZER

Diş hekimi Buket ÖZER 1983 yılında İzmir'de doğdu. Vali Vecdi Gönül Anadolu Lisesini birincilikle bitirdikten sonra Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandı. 2008 yılında fakülteden mezun olur olmaz İzmir Urla'da özel bir poliklinikte göreve başlayıp burada 13 yıl görev yaptı. 2021 de üniversiteden sınıf arkadaşı Ortodontist Şuayip AKIN ile Seferihisar'da Özel Teos Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurdu.

Buse Gül Doğanay dotted

Dt. Buse Gül DOĞANAY

Diş hekimi Buse Gül Doğanay 1995 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Bolu da tamamladıktan sonra İzmir Katip Çelebi Diş Hekimliği(İngilizce) Fakültesini kazandı.2020 yılında fakülteden dereceyle mezun olmuştur sonrasında Uşakta özel bir klinikte mesleğini icra etmiştir. Eğitim yıllarından bu yana düzenli olarak Türk Diş Hekimleri Birliğinin seminerlerine ve eğitimlerine katılmıştır.

Diş hekimi Buse Gül Doğanay şimdiki meslek hayatına Özel Teos Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğide devam etmektedir.

Neziha KOCAAĞA dotted

Hekim Asistanı Neziha KOCAAĞA

Gözde ASLAN dotted

Hekim Asistanı Gözde ASLAN