dentada-logo
page-title-bg

hakkImIzda

Neler Yapıyoruz

Yüksek Kaliteli Hizmet

Hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığı hizmetini sunabilmek ve her hastamızın kliniklerimizden sağlıklı ve gülerek çıkmasını sağlamak hekimlik anlayışımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

Hastalarımızın teşhis ve tedavilerinde diş hekimliği fakültelerinin ilgili uzmanlık branşlarından mezun olmuş ve bu konuda deneyim kazanmış uzman diş hekimlerimiz ile diş hekimliğinin tüm teknolojik imkanlarını kullanır ve uluslararası standartlarda hizmet veririz.

Misyonumuz

Tüm Hastaları Ağırlamak

Eğitimli ve profesyonel ekibimizin etik kurallara bağlı kalarak uygulayacağı hizmetleri inovatif teknolojinin sunduğu imkanlarla birlikte hastalarımıza sunarız.

Hizmetimizden memnun olan ve bizimle devam etmeyi seçen, ağız ve diş sağlıkları üst seviyede olan, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olmasını amaçlarız. Kendimizi hastamızın yerine koyarak düşünürüz.

Hedefimiz

Sürekli Gelişim

Hasta tedavilerinde yüksek kalite standartlarını yakalamak, Hasta ve çalışan haklarına saygı duymak, Etik hukuki kurallara uymak, Çevreye duyarlı olmak, İnsan odaklı hizmet anlayışına sahip olmak, Katılımcı, hoşgörülü yenilikçi bir yönetim anlayışı içerisinde olmak, Bilimsel esasları temel almak, Tüm hizmetlerde hesap verebilir ve şeffaf olmak.